Ja Tu esi te ienācis, tātad Tu kaut ko meklē - domubiedrus, atbildes, palīdzību, apstiprinājumu? Katrā ziņā šis temats Tev noteikti nav svešs. Ģimenē, skolā vai draugu pulkā - ik uz soļa var sastapt kādu, kura dzīvi ir pakļāvusi nekontrolējama vajadzība pēc narkotiskajām vielām. Iespējams Tu pats jau esi pamēģinājis...
Vajadzība pēc spēcīgiem pārdzīvojumiem un asām izjūtām mīt katrā cilvēkā. Tāpat katram no mums ir brīži, kad nepatikšanas, vientulība vai bailes no atraidījuma rada kārdinājumu meklēt ātru, saldu aizmiršanos. Tomēr, lai cik bieži dzirdēta, patiesība ir tā, ka narkotiskās vielas ir kā zirnekļa tīkls ar narkodīleri centrā. Pieskaries tam, un katra nākamā kustība Tevi iepīs aizvien ciešāk par prieku narkotiku pārdevējam. Jo Tavas sirdssāpes un vājuma brīži ir viņa ienākumu avots.
Dzīve ir nežēlīga un skaista vienlaikus. Tajā valda nepielūdzams likums - visam skaistajam un patīkamajam ir sava cena. Panākumu cena ir ieguldītais darbs. Draudzības cena ir ieguldītais laiks un griba uzklausīt vienam otru, bet mākslīgās baudas cena - zaudēta veselība, nākotne un bieži vien arī dzīvība.
Tava dzīve un Tavs ķermenis pieder tikai Tev. Tu esi vienreizējs, neatkārtojams un neaizvietojams, tāpat kā katrs no mums. Tu esi nācis pasaulē - tātad Tavai esamībai ir kāda īpaša misija, jēga. Tev ir tiesības uz laimi, un sasniegt to var,
tikai dzīvojot īstu, prieka un skumju brīžu, meklējumu, zaudējumu un ieguvumu pilnu dzīvi.
Dzīvē piepildīts sapnis vienmēr ir nesalīdzināmi krāšņāks par viskošāko viltus fantāzijas lidojumu. Tāpēc, ka īsts. Neļauj sevi pievilt vai izprovocēt. Arī tad, kad, liekas, ka apkārt to dara visi. Akla sekošana baram Tavu popularitāti apkārtējos nevairos. Patiesu cieņu izraisa vienīgi cilvēks ar stingru mugurkaulu un savu, kaut arī atšķirīgu, viedokli.
Mācies atrast un gūt prieku un baudu no patiesās dzīves. Kāp kalnos, muzicē, uzdrīksties, radi, un neviena mākslīgās svētlaimes deva nespēs piedāvāt Tev lielāku baudījumu un prieku par paša spēkiem radīto. Lai Tev veicas!